Ostatni mecz półfinałów wygrany! Chromik z awansem! [ZDJĘCIA Z TURNIEJU]

mat. prasowe UKS Chromik
W ostatnim meczu turnieju UKS Chromik Żary pokonał MTS Basket Kwidzyn 53-82. Zwycięstwo dało I miejsce w turnieju i awans do finału! Brawo Chromik!

Dla obu drużyn był to mecz o wszystko - zwycięzca wchodzi do finału, przegrany zajmuje 3 miejsce i kończy walkę o awans do II ligi. Drużyny wyszły bardzo skoncentrowane i nastawione na walkę. Zawodnicy Chromika od początku narzucili swoje warunki gry, bardzo wysoki procent skuteczności i skuteczna obrona spowodowała, że na przerwę drużyna Chromika schodziła ze sporą przewaga 46:23.

Po przerwie żaranie nie odpuszczali i mimo rotacji, powiększali skutecznie przewagę. To był Chromik jakiego chcemy zawsze - skuteczny, doskonale broniący, waleczny. Zwycięstwo dało I miejsce w turnieju i awans do finału ! Brawo Chromik! Idziemy po II ligę!

Drużyny które awansowały do Finału Baraży o awans do II ligi

Losowanie Grup Finałowych 17.04.2018 Warszawa i przyznanie organizacji turnieju finałowego.

W dniach 4-6.05.2018 odbędą się turnieje finałowe Z drużyn ,które awansowały do Finału powstaną trzy grupy po 4 drużyny z każdej grupy. Awans do II ligi wywalczą po dwie drużyny.

W każdej grupie znajdą się dwie drużyny które zajęły I miejsce i dwie drużyny z drugich miejsc.