PIŁKA NOŻNA. Czarni remisują. To sukces czy porażka?

Daniel Sawicki
Czarni przegrywali już 1:3, ale podnieśli się. Kibice nie byli jednak zadowoleni.

Do przerwy był remis 1:1, ale po zmianie stron Czarni otrzymali dwa ciosy i zrobiło się nieciekawie. Miejscowi kibice w ostrych słowach krytykowali miejscowych graczy. Gdy goście w 74 minucie prowadzili już 3:1, wydawało się, że tylko cud może dać Czarnym dobry wynik.
Jednak w końcówce Marek Tracz i Grzegorz Dorobek doprowadzili do remisu.

CZARNI ARENA ŻAGAŃ - NIELBA WĄGROWIEC 3:3 (1:1)
Bramki: Rejmer (43), Tracz (78 - karny), Dorobek (82) - Leśniewski 3 (10, 59, 74).
CZARNI ARENA: Wnuk - Janus, Galuś, Dorobek, Filipe (od 75 min Sudoł) - Tracz, W. Gancarczyk, M. Wróbel (od 60 min K. Gancarczyk), Rejmer (od 60 min Łaciok) - Kaczmarek, Burski.
NIELBA: Wosicki - Kotarski, Królak, Mikołajczak, Bartkowiak (od 74 min Tomczak) - Witomski (od 82 min Spławski), Figaszewski, Klawiński (od 53 min Siergiel), Pietrowski (od 87 min Luboński) - Lesniewski, Sarbinowski.