Małgorzata Fudali Hakman
Promień Żary- TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Promień Żary- TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski Małgorzata Fudali Hakman
W 6.kolejce rozgrywek 3.ligi w piłce nożnej kobiet, KS Promień Żary podejmowała na stadionie przy Z38 TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski.

Gospodynie od 22. minuty grające w osłabieniu miały problem, żeby nawiązać równorzędną walkę z rywalkami. Boisko za faul na napastniczce z Gorzowa musiała opuścić bramkarka Promienia, Izabela Siekierska i jej miejsce zajęła zawodniczka z pola Gabriela Krukowska, osłabiając tym samym siłę napadu miejscowych. Niestety po tym zdarzeniu podopieczne Roberta Dziadula szybko straciły dwie bramki. Najpierw w 24. minucie na listę strzelczyń wpisała się Magdalena Góra, a 10 minut później wynik podwyższyła Klaudia Wawer.
W drugiej połowie miejscowe ambitnie walczyły o zmianę rezultatu, ale udało im się strzelić tylko bramkę honorową z karnego. W 48. minucie Klaudia Nowak ustaliła wynik meczu na 2:1 dla Stilonu.

Zespół Promienia zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli rozgrywek 3.ligi kobiet.