Piłkarski rozkład jazdy na weekend 21-22 sierpnia. Dzieje się na boiskach! Gra III liga, IV liga, klasa okręgowa. Rusza sezon klasy A

Szymon Kozica
Szymon Kozica
Na lubuskich boiskach IV ligi od początku sezonu pada mnóstwo bramek. 38 w I kolejce spotkań, 41 w II. Na razie żaden mecz nie zakończył się bezbramkowym remisem
Na lubuskich boiskach IV ligi od początku sezonu pada mnóstwo bramek. 38 w I kolejce spotkań, 41 w II. Na razie żaden mecz nie zakończył się bezbramkowym remisem Szymon Kozica
Udostępnij:
W weekend (20-21 sierpnia) grają piłkarze III i IV ligi, klasy okręgowej, do tego rusza sezon klasy A. Na kilkudziesięciu lubuskich boiskach będzie bardzo ciekawie! Spośród naszych III-ligowców przed własną publicznością wystąpi Carina Gubin. Z kolei w Żarach pojedynek dwóch solidnych marek: Promień kontra Stilon Gorzów.

III liga

  • Carina Gubin - Polonia Bytom (sobota, 17.00)
  • Miedź II Legnica - Warta Gorzów Wlkp. (sobota, 12.00)
  • Piast Żmigród - Lechia Zielona Góra (sobota, 15.00)

IV liga

  • Ilanka Rzepin - Syrena Zbąszynek (sobota, 17.00)
  • Korona Kożuchów - Piast Iłowa (sobota, 17.00)
  • Lechia II Zielona Góra - Polonia Słubice (sobota, 17.00)
  • Piast Czerwieńsk - Budowlani Murzynowo (sobota, 17.00)
  • Pogoń Świebodzin - Czarni Żagań (sobota, 17.00)
  • Spójnia Ośno Lubuskie - Meprozet Stare Kurowo (sobota, 17.00)
  • Odra Nietków - Czarni Browar Witnica (sobota, 17.30)
  • Promień Żary - Stilon Gorzów Wlkp. (sobota, 18.00)
  • Celuloza Kostrzyn - Dąb Sława - Przybyszów (niedziela, 17.00)

Klasa okręgowa, Gorzów Wlkp.

  • Piast Karnin - Pogoń Skwierzyna (sobota, 14.00)
  • Orzeł Międzyrzecz - Róża Różanki (sobota, 15.00)
  • Stal Sulęcin - Radowiak Drezdenko (sobota, 15.00)
  • Spartak Deszczno - GKS Bledzew (sobota, 15.30)
  • Lubuszanin Drezdenko - GKP Pszczew (sobota, 16.00)
  • Kosmos 78 Rudnica - Zieloni Lubiechnia Wielka (sobota, 18.00)
  • Toroma Torzym - Warta Słońsk (sobota, 18.00)
  • Warta II Gorzów Wlkp. - Polonia Lipki Wielkie (niedziela, 11.00)

Obejrzyj wideo: Zorza Ochla - Pogoń Przyborów 1:3 (1:2)

Klasa okręgowa, Zielona Góra

  • Chynowianka Zielona Góra - Zorza Ochla (sobota, 16.00)
  • Pogoń Wschowa - Moczynianka Żagań (sobota, 16.00)
  • Pogoń Przyborów - Błękitni Ołobok (sobota, 17.00)
  • Start Płoty - ŁKS Łęknica (sobota, 17.00)
  • Kado Górzyn - Budowlani Lubsko (niedziela, 16.00)
  • Tęcza Krosno Odrzańskie - Sprotavia Szprotawa (niedziela, 16.00)
  • Alfa Jaromirowice - Unia Kunice (niedziela, 17.00)
  • Odra Bytom Odrzański - Dozamet Nowa Sól (niedziela, 17.00)

Klasa A, Gorzów Wlkp.

Grupa I

  • GKP Bogdaniec - GKP Kłodawa (sobota, 14.00)
  • Iskra Gorzów Wlkp. - SHR Wojcieszyce (sobota, 14.00)
  • Złote Piaski Dzierżów - Orzeł Trzcinna (sobota, 16.00)
  • Błękitni Lubno - Stilon II Gorzów Wlkp. (sobota, 17.00)
  • Warta Wawrów - Iskra Janczewo (sobota, 17.00)
  • Fenix Ściechów - Kasztelania Santok (niedziela, 13.00)

Grupa II

  • Juwenia Boczów - Pogoń Krzeszyce (sobota, 14.00)
  • Zorza Kowalów - Lubniewiczanka Lubniewice (sobota, 14.00)
  • SKP Słubice - Odra Górzyca (niedziela, 16.00)
  • Chrobry Drzeńsko - Leśnik Lemierzyce (niedziela, 17.00)
  • Mościenko Sienno - Iskra Głuchowo (niedziela, 17.00)
  • Znicz Trzemeszno - Zew Dąbroszyn (niedziela, 17.00)

Grupa III

  • Delta Stare Polichno - Noteć Stare Bielice (sobota, 14.00)
  • LZS Bobrówko - Noteć Górecko (sobota, 16.00)
  • Zjednoczeni Przytoczna - Pionier Zwierzyn (sobota, 16.00)
  • Muszelka Ogardy - Uran Trzebicz (sobota, 17.00)
  • KS Rąpin - Łucznik Strzelce Kraj. (niedziela, 13.00)
  • Lubuszanin II Drezdenko - Sokół Gościm (niedziela, 16.00)

Klasa A, Zielona Góra

Grupa I

  • Schnug Chociule - Sparta Nietkowice (sobota, 16.30)
  • Obra Trzciel - Zorza Port 2000 Mostki (sobota, 17.00)
  • Sokół Dąbrówka Wlkp. - Sokół Kalsk (sobota, 17.00)
  • Zryw Rzeczyca - Medyk Cibórz (sobota, 17.30)
  • Polonia Nowe Kramsko - Jedność Podmokle (niedziela, 16.00)
  • Delta Smardzewo - Lech Sulechów (niedziela, 17.00)
  • Pogoń II Świebodzin - Victoria Szczaniec (niedziela, 17.00)

Grupa II

  • Błękitni Zabłocie - Budowlani II Lubsko (sobota, 15.00)
  • Czarni Drągowina - Bóbr Bobrowice (sobota, 16.00)
  • Relax Grabice - KP Świdnica (niedziela, 16.00)
  • Fadom Nowogród Bobrz. - Drzonkowianka Racula (niedziela, 17.00)
  • Zjednoczeni Brody - Sparta Mierków (niedziela, 17.00)
  • Nafta Rybaki - Spartak Budachów (niedziela, 17.00)

Grupa III

  • Cargovia Kargowa - Piast Trzebiechów (sobota, 17.00)
  • Ikar Zawada - Czarni Rudno (sobota, 17.00)
  • Cuprum Czciradz - MKS Nowe Miasteczko (sobota, 17.00)
  • Odra Klenica - Błękitni Lubięcin (sobota, 17.00)
  • Sparta Łężyca - GKS Siedlisko (sobota, 17.00)
  • Avia Siedlnica - Orzeł Szlichtyngowa (niedziela, 16.00)
  • Dąb II Sława - Przybyszów - Mieszko Konotop (niedziela, 16.00)

Grupa IV

  • Iskra Małomice - Kwisa Trzebów (sobota, 17.00)
  • Orzeł Konin Żagański - Granica Żarki Wielkie (sobota, 17.00)
  • Płomień Czerna - Czarni Przybymierz (sobota, 17.00)
  • Czarni Jelenin - KS Tomaszowo (niedziela, 13.00)
  • Błękitni Kotowice - Sparta Grabik (niedziela, 14.00)
  • Zorza Brzeźnica - Łużyczanka Lipinki Łużyckie (niedziela, 15.00)
  • Stal Jasień - Delta Sieniawa Żarska (niedziela, 17.00)

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie