Parafia Nawiedzenia NMP w Żaganiu
PLAN KOLĘDY 20192 stycznia środa 15.30
Węglowa – Kolonia Laski
Lotników Alianckich – Kolonia Laski
Staszica – Kolonia Laski
Spokojna – Kolonia Laski
Cicha – Kolonia Laski
3 stycznia (Czwartek) 15.30
Wesoła – Kolonia Laski
Narutowicza – Kolonia Laski
Robotnicza – Kolonia Laski
4 stycznia (Piątek) 15.30
Żwirki i Wigury – Kolonia Laski
Łukasiewicza – Kolonia Laski
Żaganiec – Kolonia Laski
5 stycznia (Sobota) 11.00
Stary Żagań
Pożarów
6 stycznia (Niedziela) 15.00
Stare Bema 1 – 14
Bema – 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40
7 stycznia (Poniedziałek) 15.30
Bema – 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 54A, 54B, 56, 56A, 56B
8 stycznia (Wtorek) 15.30
Bema – 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86
9 stycznia (Środa) 15.30
Miodowa
Kochanowskiego – 1, 2, 3, 3a, 4, 5, 5a, 5b, 5c
10 stycznia (Czwartek) 15.30
Kochanowskiego – 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 28, 30, 32, 34
Kochanowskiego – 10, 10a
11 stycznia (Piątek) 15.30
Kochanowskiego – 12, 12a, 12b, 14, 14a, 14b
Kochanowskiego – 16, 16a, 16b
12 stycznia (Sobota) 11.00
Kochanowskiego – 18, 18a, 18b, 18c, 20, 20a
Przyjaciół Żołnierza
Piastowska
13 stycznia (Niedziela) 15.00
Reymonta
Podgórna
E. Plater
Żaganny
Żarska
14 stycznia (Poniedziałek) 15.30
Włókniarzy
Nadbobrze
Fabryczna
Zacisze
Poprzeczna
15 stycznia (Wtorek) 15.30
Asnyka
16 stycznia (Środa) 15.30
Konopnickiej – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35a, 39, 51, 53
Konopnickiej – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 54
17 stycznia (Czwartek) 15.30
Konopnickiej 3a, 5a, 7a, 9a, 11a, 13a, 15a, 17a, 19a
18 stycznia (Piątek) 15.30
Konopnickiej – 29a, 29b, 29c
Konopnickiej – 39a, 41a, 43a, 45a, 47a, 49a, 51a
19 stycznia (Sobota) 11.00
Lubuska
20 stycznia (Niedziela) 15.00
Śląska
Okrzei
21 stycznia (Poniedziałek) 15.30
Oś. Na Górce – 1-9
22 stycznia (Wtorek) 15.30
Oś. Na Górce – 10-30
23 stycznia (Środa) 15.30
Oś. Na Górce – 31-43
24 stycznia (Czwartek) 15.30
Sportowa
Jarzębinowa
Akacjowa
25 stycznia (Piątek) 15.30
Bolesławiecka
Dębowa
26 stycznia (Sobota) 11.00
Świerkowa
Brzozowa
27 stycznia (Niedziela) 15.00
Młynarska
Chrobrego
Mieszka I
Zamkowa
Bp Pluty
28 stycznia (Poniedziałek) 15.30
Kościuszki
Długosza
Poniatowskiego
Jagiellońska
Felbigera
Stroma
Henryka Wiernego
Pułaskiego
29 stycznia (Wtorek) 15.30
Klonowa – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17
Klonowa – 12, 14, 16, 18, 20
30 stycznia (Środa) 15.30
Klonowa – 19, 21, 23, 25, 35
Klonowa – 22, 24, 26
Klonowa – 41, 43, 45, 47
31 stycznia (Czwartek) 15.30
Sosnowa – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29
Sosnowa – 4
1 lutego (Piątek) 15.30
Sosnowa – 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38
2 lutego (Sobota) 11.00