Siatkarki UKS Promień Żary przegrały po walce z MLKS Volley Gubin

W sobotni poranek, 16 stycznia, w Żarach rozegrano mecz 9. kolejki Lubuskiej Ligi Juniorek Młodszych w siatkówce dziewcząt.

Mecz, oprócz wyraźniej przewagi gubinianek w pierwszym secie, był widowiskiem bardzo wyrównanym. Podopieczne Grzegorza Baworowskiego dzielnie stawiały opór przyjezdnym i momentami nawiązywały z nimi równorzędną walkę. W drugiej odsłonie żaranki pokazały charakter i w dobrym stylu wyrównały stan meczu na 1:1. Niestety kolejne dwa sety choć były pełne emocji oraz zaciętej gry, padły łupem wyżej notowanej drużyny z Gubina. Po zaciętym czterosetowym pojedynku lepsze okazały się gubinianki, które wygrały mecz 3:1(12:25, 25:12, 15:25, 20:25)
Fragmenty spotkania UKS Promień Żary- MLKS Volley Gubin

-Cieszy dobra i ambitna gra, świetna atmosfera w drużynie i tylko szkoda, że pandemia uniemożliwia kibicom dopingowanie naszym zawodniczkom. Trzymamy za dziewczyny kciuki i życzymy im sukcesów w kolejnych meczach-skomentował trener żaranek Grzegorz Baworowski.