Stal Jasień nie zwalnia tempa. Okińczyc i spółka strzelili rywalom 7 goli

Stal Jasień nie zwalnia tempa i w ósmej kolejce żarskiej B Klasy zanotowała na swoim koncie kolejną wygraną i dorobkiem 24 punktów lideruje w tabeli.

Tym razem w przeciwnikiem Stalowców była ekipa WKS Łaz, która dzielnie broniła się do 40. minuty pierwszej części spotkania, wtedy to Bartłomiej Toczaniuk wykorzystał rzut karny. Potem poszło jak z płatka. W dwie minuty, czyli w tempie naprawdę ekspresowym podopieczni Sylwestra Buczyńskiego dołożyli do wyniku dwie bramki. Najpierw Mateusz Żebrowski trafił z wolnego następnie ponownie na liście strzelców zameldował się strzelec karnego, Bratek Toczaniuk. Po przerwie goście urządzili sobie prawdziwe ostre strzelanie i do 3 goli z pierwszej połowy dorzucili 4 następne. Najpierw Wojciech Okińczyc skierował piłkę do siatki po podaniu Krzysztofa Marczaka, potem hat tricka skompletował Bartek Toczaniuk, następnie na 6:0 trafił Dariusz Silczak, a wynik w 87. minucie ustalił Grzegorz Żurawiński i Stal wygrała z WKS Łaz 7:0.

Składy:
Stal Jasień: Marcin Stankiewicz – Tomasz Wawrzyniak, Paweł Wojtysiak, Dawid Kędziora – Mateusz Żebrowski, Wojciech Popielecki (od 60 min. Wiktor Tomiuk), Filip Kilński (od 60 min. Łukasz Żurawiński), Nazarii Poleniuk (od 75 min. Bartosz Kasowski) – Krzysztof Marczak (od 75 min. Wojciech Bartosik), Wojciech Okińczyc (od 70 min. Dariusz Silczak), Bartłomiej Toczaniuk (od 70 min. Grzegorz Żurawiński). Trener: Sylwester Buczyński.
WKS Łaz: Adrian Motyl, Jarosław Bujak, Marcin Jurkiewicz, Zbigniew Kozłowski, Kamil Kubiszyn, Mateusz Lewandowski, Mateusz Markowski (od 74 min. Mariusz Feręc), Piotr Sporys, Rafał Szczepaniak, Filip Wilga (od 33 min. Dawid Kusiński), Konrad Łoziński. Trener: Janina Wilga.