Szczawno pokonane, Chromik Żary na czele tabeli! [ZDJĘCIA]

mat. prasowe
Drużyna z Żar wygrywa swój kolejny mecz. W niedzielny wieczór koszykarze pokonali Marbud Szczawno Zdrój 85:63. Na dwie kolejki do końca zapewnia sobie pierwsze miejsce w 3 lidze dolnośląskiej.

Od samego początku Chromik narzucił swój styl gry i do przerwy wygrywał 45:24. W trzeciej i czwartej kwarcie zabrakło koncentracji i drużyna ze Szczawna zagrała drugą część na remis. Najważniejsze jest jednak zwycięstwo. W tym meczu Łukasz Niesobski pokazał próbkę umiejętności strzeleckich: 10 trójek na 14 prób! Brawa również dla kibiców wspierali bardzo mocno drużynę przez ten weekend.

W przyszłym tygodniu Chromik zagra dwa wyjazdowe mecze 3 marca ze Wschową i 4 marca z Kobierzycami. Potem już turniej barażowy w dniach 13-15 kwietnia. Miejmy nadzieję, że odbędzie się on w Żarach.

Uks Chromik Żary - Mks Marbud Szczawno Zdrój 85:63(21:12,24:12 20:21,20:18)