Unia Kunice wysoko pokonała Chynowiankę Zielona Góra i pnie się powoli w górę tabeli okręgówki

W 12. kolejce rozgrywek zielonogórskiej klasy okręgowej Unia Kunice(Żary) podejmowała na własnym stadionie Chynowiankę Zielona Góra.

Od początku do końca przewagę mieli gospodarze, którzy już 9 minucie objęli prowadzenie po bramce Przemysława Macierzyńskiego. I choć przyjezdni wyrównali po golu w 30 minucie Kamila Jasiaka, to podopieczni Jarka Gada nie dali gościom żadnych szans wygrywając ostatecznie 6:1 po bramkach Przemysława Macierzyńskiego 9', 61', 64', Pavlo Volka 42', 45' i Vladyslava Morhuna 58'.

Unia zajmuje 7 pozycję w tabeli klasy okręgowej.