Unia Kunice wywalczyła remis po ciężkim boju z Zorzą Ochla

Małgorzata Fudali Hakman
W sobotę,16 października, w ramach rozgrywek zielonogórskiej klasy okręgowej, Unia Kunice podejmowała na własnym stadionie Zorzę Ochla

Po wyrównującym meczu Unia Kunice zremisowała 1:1 z Zorzą Ochla. Obie bramki strzelili goście. W 64. minucie do bramki trafił Patryk Oleksa. Wynik meczu ustalił w 87. minucie
Kamil Konopacki po trafieniu samobójczym.
Jarosław Gad po meczu był zadowolony z wyniku.

-Mecz trudny, a rywal wymagający i grający bardzo agresywnie. Przez dłuższy czas utrzymywał się remis, nagle jeden błąd po naszej stronie i przeciwnik wychodzi na prowadzenie, Próbowaliśmy gonić wynik i stwarzaliśmy dogodne sytuacje, lecz bardzo mocny punkt w bramce rywala, czyli Damian Perwiński pokazał swoją klasę i uchronił swój zespół przed utratą bramki, ale co nie udało się naszym piłkarzom, to udało się przeciwnikowi, bo bardzo dobrej i składnej akcji wyrównaliśmy po bramce samobójczej przeciwnika. Pod koniec meczu mieliśmy jeszcze z dwie lub 3 dogodne sytuacje, lecz na miejscu był ponownie bramkarz gości. Szkoda ponownie straconych punktów, lecz przeciwnik był naprawdę mocny i grał nieźle w piłkę. Dziwię się, że taki zespół ma tyle punktów, dla mnie nasz rywal powinien zajmować miejsce w pierwszej części tabeli- posumował Jarosław Gad, trener Unii Kunice.