Wygrana Promienia Żary w pierwszym sparingu. Mecz z czwartoligowcem z Kożuchowa był bardzo wyrównany

W pierwszym meczu kontrolnym po przerwie Promień Żary pokonał Koronę Kożuchów 4:3.

Spotkanie było bardzo wyrównane, a goli obie drużyny mogły strzelić o wiele więcej, ale pod bramkami zawodników obu zespołów zawodziła skuteczność. Ostatecznie lepisi o jednego gola okazali się podopieczni Łukasza Czyżyka, którzy w ostatnich minutach spotkania przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Rzut karny wykorzystany przez Marka Wolaka

-Mecz jak po takiej długiej przerwie wyglądał dobrze w naszym wykonaniu. Był bardzo otwarty, dużo sytuacji z jednej i z drugiej strony. Dzisiaj w drużynie z powodu kilku urazów nie mogli zagrać wszyscy zawodnicy. W meczu zagrało kilku juniorów, którzy pokazali się z dobrej strony i pokazali, że można brać ich pod uwagę do kadry pierwszego zespołu. Przygotowujemy się powoli do następnego mikrocyklu tygodniowego i sobotniego sparingu ze Stalą Chocianów-podsumował Łukasz Czyżyk, trener Promienia.