Żaranka została wicemistrzynią Polski w Kickboxingu. W finale nieznacznie przegrała na punkty

Dwie zawodniczki Żarskiego Klubu Sportów Walki wystartowały w Mistrzostwach Polski w Kickboxingu w formule Low Kick(Polski Związek Kickboxingu) w Starachowicach.

W kategorii junior starszy +70kg Wiktoria Świątkiewicz, po świetnej wygranej w półfinale już w pierwszej rundzie, w finale uległa na punkty swojej rywalce i ukończyła mistrzostwa na 2 miejscu.

W kategorii junior starszy - 60kg w ćwierćfinale Laura Derej spotkała się z późniejszą finalistką i po dwóch rundach przewagi zabrakło wykończenia i w trzeciej rundzie straciła całą zdobytą przewagę ostatecznie przegrywając na punkty.
-Sama formuła Low Kick nie jest dla nas preferowaną, a start potraktowaliśmy jako przetarcie po długiej przerwie.
Same mistrzostwa w których uczestniczyło 350 zawodników stały na bardzo wysokim poziomie tym bardziej cieszy medal wywalczony przez Wiki-podsumował Dawid Polok, trener obu zawodniczek.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0