Zastal znów na łopatkach. To już dramat

Daniel Sawicki
Walter Hodge (w białym stroju) zdobył dla Zastalu 18 pkt.
Walter Hodge (w białym stroju) zdobył dla Zastalu 18 pkt. Daniel Sawicki
Podopieczni Tomasza Herkta ulegli w środę we własnej hali drużynie PBG Basket Poznań 82:78.

To już kryzys Zastalu. Nie wiadomo czy po tej porażce posadę zachowa trener Tomasy Herkt. Kilkanaście dni temu prezes Rafał Czarkowski wspominał, że to dla szkoleniowca może być mecz ostatniej szansy.
Przyczyną porażki była fatalna pierwsza połowa spotkania. Zastal przegrał ją 14 pkt. W trzeciej kwarcie nasi doprowadzili do remisu i sprawa wyniku pozostawała otwarta, ale ostatnie 10 minut należało znów do gości.

ZASTAL ZIELONA GÓRA - PBG BASKET POZNAŃ 78:82 (18:25, 16:23, 23:9, 21:25).