MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Kolejni kandydaci do pracy w Straży Granicznej sprawdzeni. Egzaminy w siedzibie Nadodrzańskiego Oddziału SG w Krośnie Odrzańskim

Łukasz Koleśnik
Łukasz Koleśnik
Wideo
od 12 lat
W poniedziałek (15 kwietnia) W Nadodrzańskim Oddziale Straży Granicznej przeprowadzone zostały kolejne egzaminy dla kandydatów na funkcjonariuszy SG. Kolejny raz w tym roku kandydaci mieli możliwość zdawania egzaminów w siedzibie oddziału w Krośnie Odrzańskim.

W poniedziałek (15 kwietnia) w siedzibie Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej przeprowadzono drugi etap postępowania kwalifikacyjnego, do którego przystąpili kandydaci do służby w Straży Granicznej. Kandydaci zmierzyli się z testem z wiedzy ogólnej, z języka obcego oraz z testem sprawności fizycznej. Do tego etapu dotarło 8 kandydatów (2 kobiety i 6 mężczyzn).

- Nad przebiegiem drugiego etapu postępowania kwalifikacyjnego czuwała specjalnie w tym celu powołana komisja egzaminacyjna. W jej składzie poza funkcjonariuszami z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej znaleźli się również przedstawiciele Biura Spraw Wewnętrznych Straży Granicznej — mówi por. SG Paweł Biskupik, rzecznik prasowy komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Ciągły nabór do Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej

W Nadodrzańskim Oddziale Straży Granicznej prowadzony jest ciągły nabór do służby w Straży Granicznej. Dokumenty można składać nie tylko w Krośnie Odrzańskim, a także w poszczególnych placówkach Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej. Wykaz miejsc składania dokumentów oraz wszelkie informacje dotyczące naboru można znaleźć na stronie internetowej Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej http://nadodrzanski.strazgraniczna.pl/.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:
Ukrainiec przewoził czterech obywateli Erytrei przez granicę. Zatrzymali go funkcjonariusze Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na zary.naszemiasto.pl Nasze Miasto