Wyniki wyborów do sejmiku województwa łódzkiego z okręgu nr 1
Pojawiły się oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do sejmiku województwa łódzkiego z okręgu nr 1.
Którzy kandydaci zebrali największą liczbę głosów? Poniżej przedstawiamy wyniki głosowania.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- ADAMCZYK Piotr: pozycja 1 : 2,36% (56 321 głosów)
- KRÓL Michał Tomasz: pozycja 2 : 2,36% (56 321 głosów)
- KACZOROWSKA Alicja Grażyna: pozycja 3 : 2,36% (56 321 głosów)
- JANUSZKA Stanisława Dorota: pozycja 4 : 2,36% (56 321 głosów)
- CAŁA Jolanta Barbara: pozycja 5 : 2,36% (56 321 głosów)
- KORWIN-KOCHANOWSKI Piotr Tadeusz: pozycja 6 : 2,36% (56 321 głosów)
- BOBRAS-PAJĄK Jolanta Ewa: pozycja 7 : 2,36% (56 321 głosów)
- KARCZEWSKA Marzanna Jolanta: pozycja 8 : 2,36% (56 321 głosów)
- WĘCŁAW Halina: pozycja 9 : 2,36% (56 321 głosów)
- PAWLICKI Eugeniusz Jan: pozycja 10 : 2,36% (56 321 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- GRABARCZYK Tomasz Michał: pozycja 1 : 0,6% (14 184 głosów)
- CIUPKA Bogusław Piotr: pozycja 2 : 0,6% (14 184 głosów)
- TOMASSY-TANŻYNA Małgorzata Magdalena: pozycja 3 : 0,6% (14 184 głosów)
- RULEWICZ Jakub: pozycja 4 : 0,6% (14 184 głosów)
- GIERCZAK Agata Milena: pozycja 5 : 0,6% (14 184 głosów)
- GRZYBOWSKI Jacek: pozycja 6 : 0,6% (14 184 głosów)
- SZCZEŚNIAK Katarzyna Dorota: pozycja 7 : 0,6% (14 184 głosów)
- SOMPOLSKA Teresa: pozycja 8 : 0,6% (14 184 głosów)
- KRAWCZYŃSKI Dawid Bogdan: pozycja 9 : 0,6% (14 184 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- KARDAS Grzegorz Tymoteusz: pozycja 1 : 0,73% (17 443 głosów)
- SOBCZAK Michał Jerzy: pozycja 2 : 0,73% (17 443 głosów)
- DASZYŃSKA Jolanta Alina: pozycja 3 : 0,73% (17 443 głosów)
- BIAŁAS Monika Krystyna: pozycja 4 : 0,73% (17 443 głosów)
- SZELĄGOWSKA-MIRONIUK Angelika Maria: pozycja 5 : 0,73% (17 443 głosów)
- MAJEWSKA Alicja Elżbieta: pozycja 6 : 0,73% (17 443 głosów)
- BOREK Marcin: pozycja 7 : 0,73% (17 443 głosów)
- BENKES Robert Krzysztof: pozycja 8 : 0,73% (17 443 głosów)
- KLIMKOWSKI Igor: pozycja 9 : 0,73% (17 443 głosów)
- PAWŁOWSKI Sylwester Stefan: pozycja 10 : 0,73% (17 443 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- BORS Piotr Marcin: pozycja 1 : 0,94% (22 309 głosów)
- SMORĘDA Agnieszka: pozycja 2 : 0,94% (22 309 głosów)
- PAWLIK-NOWACKA Wioleta Kamila: pozycja 3 : 0,94% (22 309 głosów)
- GĄSIOR Marcin: pozycja 4 : 0,94% (22 309 głosów)
- WNUK Alina: pozycja 5 : 0,94% (22 309 głosów)
- OSIECKI Mateusz Wojciech: pozycja 6 : 0,94% (22 309 głosów)
- KUŁAGA Dariusz: pozycja 7 : 0,94% (22 309 głosów)
- ROMANOWSKI Michał Marek: pozycja 8 : 0,94% (22 309 głosów)
- KAMECKA Katarzyna Maria: pozycja 9 : 0,94% (22 309 głosów)
- PIERÓG Piotr: pozycja 10 : 0,94% (22 309 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- SKRZYDLEWSKA Joanna Katarzyna: pozycja 1 : 5,23% (124 524 głosów)
- GILL-PIĄTEK Hanna Beata: pozycja 2 : 5,23% (124 524 głosów)
- BERGER Jarosław: pozycja 3 : 5,23% (124 524 głosów)
- DEPTUŁA Kamil Łukasz: pozycja 4 : 5,23% (124 524 głosów)
- MALINOWSKA-OLSZOWY Monika Sylwia: pozycja 5 : 5,23% (124 524 głosów)
- ZIEMNIEWICZ Bożena Maria: pozycja 6 : 5,23% (124 524 głosów)
- RIEMER Maciej Tomasz: pozycja 7 : 5,23% (124 524 głosów)
- RABIEGA Anna Barbara: pozycja 8 : 5,23% (124 524 głosów)
- SADOWSKA Katarzyna Sandra: pozycja 9 : 5,23% (124 524 głosów)
- KARAUDA Tomasz Janusz: pozycja 10 : 5,23% (124 524 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”:
- MILLER Bartosz Jakub: pozycja 1 : 0,15% (3 589 głosów)
- STĘPNIEWSKA Agnieszka Beata: pozycja 2 : 0,15% (3 589 głosów)
- WACHOWICZ Damian Krzysztof: pozycja 3 : 0,15% (3 589 głosów)
- CIESIELSKI Łukasz: pozycja 4 : 0,15% (3 589 głosów)
- OLSZEWSKA Maria Elżbieta: pozycja 5 : 0,15% (3 589 głosów)
- JOŃCZYK Adam Jan: pozycja 6 : 0,15% (3 589 głosów)
- BURIAN Agnieszka Elżbieta: pozycja 7 : 0,15% (3 589 głosów)
KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW:
- PATELA Linda Danuta: pozycja 1 : 0,02% (449 głosów)
- WÓJCIK Kamil: pozycja 2 : 0,02% (449 głosów)
- KLIMCZAK Radosław Mieczysław: pozycja 3 : 0,02% (449 głosów)
- NOWICKA Krzysztofa: pozycja 4 : 0,02% (449 głosów)
- STACHLEWSKI Krzysztof Feliks: pozycja 5 : 0,02% (449 głosów)
- GRZEMPCZYŃSKI Radosław Edmund: pozycja 6 : 0,02% (449 głosów)
- JESIONOWSKI Mariusz Jerzy: pozycja 7 : 0,02% (449 głosów)
- BARTYZEL Kamila Maria: pozycja 8 : 0,02% (449 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA:
- ADAMSKA Teresa Maria: pozycja 1 : 0,08% (1 928 głosów)
- CIEPIELA Kamila: pozycja 2 : 0,08% (1 928 głosów)
- KAŹMIERCZAK Marek Zbigniew: pozycja 3 : 0,08% (1 928 głosów)
- MATYSIAK Michał Piotr: pozycja 4 : 0,08% (1 928 głosów)
- FLIS Elżbieta: pozycja 5 : 0,08% (1 928 głosów)
- RODAK Sylwester Grzegorz: pozycja 6 : 0,08% (1 928 głosów)
- MADEJ Krzysztof Maciej: pozycja 7 : 0,08% (1 928 głosów)
KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ:
- KUZNOWICZ Andrzej Stanisław: pozycja 1 : 0,06% (1 364 głosów)
- GWIS Weronika Karolina: pozycja 2 : 0,06% (1 364 głosów)
- NIEWIADOMSKA Marta Dominika: pozycja 3 : 0,06% (1 364 głosów)
- SZTUBECKA Aleksandra Teresa: pozycja 4 : 0,06% (1 364 głosów)
- MAJCHRZAK Mariusz Kazimierz: pozycja 5 : 0,06% (1 364 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Wskaźnik Bogactwa Narodów, wiemy gdzie jest Polska
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?