W SWISS KRONO praca szuka człowieka

Materiał informacyjny SWISS KRONO
Jest ciekawa, w zgranym zespole i za zdecydowanie godziwe wynagrodzenie. Jeśli masz otwartą głowę i potrafisz się świetnie zorganizować, złóż ofertę do działu sprzedaży SWISS KRONO.

Piotr Jakubowicz już od 25 lat pracuje w dziale sprzedaży krajowej SWISS KRONO, do którego obecnie poszukiwany jest nowy pracownik, ceni sobie brak monotonii: - Pracujemy głównie z grupą stałych klientów, lecz codziennie pojawiają się nowe wyzwania. Oprócz przygotowywania ofert, monitorujemy rynek, analizujemy działania konkurencji, pozyskujemy informacje dla firmy. Ważna jest umiejętność przetwarzania informacji i wyciągania wniosków. Praca jest bardzo ciekawa i daje dużo satysfakcji. Wymaga za to zaangażowania i gotowości do wielu godzin w podróży, czego wymagają spotkania w różnych częściach kraju, udział w targach, czy szkoleniach - tłumaczy.

Z kolegą zgadza się Małgorzata Dumin-Zawadzka, w firmie od 10 lat: - Relacje z klientami są partnerskie, budowane długofalowo, z wieloma już nawet od 30 lat. My, jako handlowcy prezentujemy nowe produkty, rozmawiamy o trendach, organizujemy szkolenia. Ciągle się rozwijamy, praktycznie co dwa lata wprowadzamy nowe palety produktów, które wykorzystują nowoczesne rozwiązania technologiczne. Jesteśmy w swojej branży na przedzie peletonu i to klienci bardzo sobie w nas cenią.

Taki wizerunek firmy zdecydowanie ułatwia realizację zadań: - Jesteśmy dużym graczem na rynku, więc nie spotykam się z sytuacjami, że ktoś nie chce rozmawiać, nawet jeśli jest klientem konkurencji – opowiada Piotr Jakubowicz, zaś Małgorzata Dumin-Zawadzka dodaje, że ta zasada dotyczy też relacji wewnętrznych: - W ciągu tych 10 lat nigdy jeszcze nie zdarzyło się, żeby ktokolwiek ze współpracowników pozostawił mnie bez odpowiedzi w jakiejś sprawie. Również mój szef jest do mojej dyspozycji, a z kolegami często robimy burze mózgów i dzielimy się wiedzą, czasem wspólnie jeździmy do klientów. Tu się gra w pełni zespołowo.

Doradcy klienta w SWISS KRONO są do swojej pracy znakomicie przygotowani.

- Każdy nowy pracownik dostaje bardzo obszerny pakiet szkoleń od produktowych po miękkie. Projekt menadżerzy wprowadzają go w świat produktów jak przedszkolaka. Dostaje też opiekuna, który wspiera go w pracy. To niezwykle procentuje - ocenia Małgorzata. Wtóruje jej Piotr: - Takie szkolenie pracownika trwa min. trzy miesiące. Nie wyobrażam sobie, że ktoś mógłby tu zostać rzucony na głęboką wodę. Przez cały czas mamy wsparcie szefów, a jeśli jakiejś wiedzy albo umiejętności nam brakuje, zwracamy się o skierowanie nas na odpowiednie szkolenie.

Zapytani o wynagrodzenie, nasi rozmówcy oceniają je, jako zdecydowanie zadowalające i adekwatne do włożonego wysiłku: - Nasz pracodawca ceni sobie pracowników docenionych, wypoczętych i z wolnym czasem na realizację własnych pasji. Nie ma u nas korporacyjnego kołowrotka, za to na pewno poczucie bezpieczeństwa i praca zespołowa. Do pracy przychodzi się tu chętnie!

Ofertę znajdziesz na www.swisskrono.com/pl-pl/kariera/oferty-pracy

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: W SWISS KRONO praca szuka człowieka - Lubsko Nasze Miasto

Wróć na zary.naszemiasto.pl Nasze Miasto