"Black and Gold - Fashion Runway" - Gala, która olśniła świat mody!

Materiał informacyjny Colibra Gala Black and Gold - Fashion Runway

Niebo nad miastem zabłysło nowymi gwiazdami w nocy 6 listopada, kiedy to hotel ARCHE Krakowska w Warszawie stał się areną dla spektakularnej gali biżuterii Colibra "Black and Gold - Fashion Runway", którą zorganizowała projektantka światowej sławy Sviatlana Zwęgrodzka. Wydarzenie to wprowadziło w świat mody powiew świeżości, elegancji i niezapomnianych emocji i z pewnością zostanie zapamiętane na długo.

Podczas, gdy zapadał zmrok, hotel ARCHE Krakowska w Warszawie zamienił się w krainę, którą rządziła czerń i złoto. Modelki, ubrane w czarne hipnotyzujące kombinezony, stały się żywymi płótnami dla olśniewających dzieł biżuterii, które zdawały się łapać każdy promień światła i odbijać go w oczach zgromadzonych gości.

Każdy ruch na wybiegu, każdy błysk kamienia, był niczym dobrze wyreżyserowane przedstawienie, które zorganizowała projektantka Sviatlana Zwęgrodzka.

Wizja marki Colibra, w której każdy detal jest przemyślany i doskonały, znalazła odzwierciedlenie w niezwykłym kunszcie i stylu biżuterii, będącej esencją luksusu i wyrafinowanego gustu.

Na scenę wkroczył również Kuba Szmajkowski, zwycięzca najnowsze edycji programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, którego głos rozbrzmiewał w harmonii z migotaniem złota i onyksu, dodając pokazowi nutę ekscytującej energii. Jego występ jeszcze mocniej podkreślił artystyczną atmosferę wieczoru.

Współpraca z renomowanymi partnerami jak Arche Hotel Krakowska w Warszawie, Avon, MaPerla, Cremajo, FME Food Machinery Europe, Perfumy w Biznesie, Seltu czy Winnica Jania, wzmocniła prestiż i podkreśliła ekskluzywny charakter gali. Pokaz "Black and Gold - Fashion Runway" nie był tylko zwykłym wydarzeniem, to był moment, w którym biżuteria Colibra została podniesiona do rangi małych arcydzieł, a każdy uczestnik mógł poczuć się jak w innym, prawdziwie luksusowym świecie.

„Black and Gold - Fashion Runway" nie tylko olśnił uczestników, ale również zachwycił doskonałą oprawą techniczną. Za magię dźwięku i obrazu odpowiadały firmy Red Art Events i MasterTon, które swoim rozmachem, precyzją i kreatywnym podejściem do realizacji scenicznych stworzyły nie tylko tło, ale i integralną część artystycznego przekazu wieczoru. Ich profesjonalizm umożliwił doskonałe uchwycenie i wydobycie blasku prezentowanych klejnotów, sprawiając, że każdy detal mógł być dostrzeżony w pełnej krasie.

od 16 lat

Mistrzowską realizację całego pokazu, od pomysłu, reżyserii modeli, choreografię poprzez muzykę, aż po hipnotyzujące wizuale, z niebywałą precyzją poprowadziła firma @zostanjutuberem wraz z Ewą Rubasińską - Ianiro.

Firma @zostanjutuberem, jako główny producent wydarzenia, wykazała się nie tylko znakomitą organizacją, ale i twórczym zmysłem, który nadał "Black and Gold - Fashion Runway" jego niepowtarzalny charakter.

Równie ważnym aspektem wydarzenia, który pozwolił uwiecznić te niezwykłe chwile, był wkład firmy Batat Media, odpowiedzialnej za produkcję materiału wideo, dzięki czemu magia pokazu może być odtworzona w najdrobniejszych szczegółach. Zaś fotograficzne oko Agaty Kukli utrwaliło uroczystość w kadrach, które bez wątpienia staną się ikonami w archiwach mody.

W świetle reflektorów i blasku złota, "Black and Gold - Fashion Runway" zapisuje się złotymi zgłoskami na kartach historii mody, pozostawiając po sobie ślad w postaci niezapomnianych wrażeń i potwierdzając, że kiedy Colibra tworzy - świat mody zatrzymuje oddech.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo

Materiał oryginalny: "Black and Gold - Fashion Runway" - Gala, która olśniła świat mody! - Nasze Miasto

Wróć na zary.naszemiasto.pl Nasze Miasto