W derbach gminy padł remis. Były emocje i piękne bramki na murawie godnej ligowych boisk

Na gminne derby wszyscy czekali od dawna. To były zawsze mecze pełne emocji i bramek. Tym razem licznie zgromadzona publiczność także się nie zawiodła.

W mecz lepiej weszli goście, którzy od początku stwarzali groźne sytuacje pod bramką Orła, ale bramkarz świetnie sobie radził do czasu strzału prawie z połowy boiska. w 19. minucie, uderzona przez Cezarego Radomirskiego piłka długo szybowała, żeby w końcu spaść za plecy zaskoczonego golkipera.
Pierwsza połowa skończyła się prowadzeniem przyjezdnych 1:0.

Fragmenty meczu

Po przerwie gospodarze za wszelką cenę chcieli wyrównać i udało im się to już w 50. minucie, a uczynił do Maciej Bojdys, który 25 minut później dał gospodarzom prowadzenie. Płomień podrażniony takim obrotem sprawy postawił wszystko na jedną kartę i przycisnął miejscowych. W 83. minucie pięknym strzałem z wolnego popisał się strzelec pierwszej bramki dla Płomienia i wyrównał stan meczu. Po emocjonującym pojedynku w derbach gminy padł remis 2:2.