Tak wyglądały pochody pierwszomajowe w Żarach. Zdjęcia udostępniamy m.in. dzięki uprzejmości Lidii Wolanowskiej, Rafała Szymczaka, Wojciecha Rutkowskiego, Mirosława Kowalskiego oraz klubu Agros. Dziękujemy!
archiwum
Niezwykłe zdjęcia z pochodów pierwszomajowych z lat 80 - tych. Wszystkie szkoły, zakłady, kluby sportowe świętowały 1 maja. Nikt nie siedział w domu, udział w pochodzie był obowiązkiem, ale też atrakcją dla najmłodszych. Festyny, zabawy, lody, oranżada, wata cukrowa. Zobaczcie zdjęcia z tamtego okresu. Macie takie pamiątki w swoich albumach?
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.